قوانین حریم خصوصیمعرفی پینستا

پینستا یک شبکه اجتماعی کوچک مانند اینستاگرام است که شما میتوانید با افزودن پیج خود به آن از مزایای آن بهرمند شوید.

شما میتوانید برای نمونه از اطلاعات خود بکاپ تهیه کنید یا محصولات خود در اینستا را از طریق سایت ما بفروشید یا محصول جدید در سایت ما ایجاد کنید.


مقررات عمومی

۱. پینستا در کشور ایران ثبت شده و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. کلیه فعالیت‌های پینستا متناسب با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است. در نتیجه انتشار و توزیع هر گونه محتوای مجرمانه از نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا محافظت از آن به کمک خدمات پینستا به هر شکلی، بر خلاف قانون و ناقض شرایط این توافقنامه است.

۲. کاربران به طور کامل مسئول محتوایی که در سایت منتشر می‌کنند، هستند. پینستا هیچ مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده توسط کاربران نخواهد داشت.

۳. ما محتوای مجرمانه و فیلتر شده را در پینستا نمی‌پذیریم و به محض آگاهی یافتن از توزیع و محافظت چنین محتوایی از این امر جلوگیری خواهیم کرد؛ در چنین حالتی وجه دریافتی از مشتری نیز مسترد نخواهد شد.

۴. انتشار محتوا و تصاویر غیر اخلاقی و جنسی، حمایت، همکاری و یا فروش مواد مخدر، تجهیزات کشتار جمعی، همکاری و حمایت از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب داخلی و خارجی و یا هر فعالیت دیگری که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد مشمول ممنوعیت توزیع و محافظت در پینستا خواهد شد.

۵. زمانی که شما وارد سایت می‌شوید، پینستا نیز مانند اکثر سایت‌ها، از طریق روش‌های استاندارد و به‌طور خودکار آدرس سایتی را که از آن می‌آیید، اطلاعات صفحاتی از سایت را که مشاهده کرده‌اید، آی‌پی آدرس، نوع مرورگر و سیستم‌عاملی که استفاده می‌کنید دریافت می‌کند. این عمل، شناسایی علایق مشتریان و افزایش رضایت‌مندی کاربران از سایت را در پی خواهد داشت.

۶. کاربر از هر طریقی (ایمیل، تیکت‌ها و چت آنلاین) که با پینستا ارتباط برقرار کند، پینستا خلاصه‌ای از این ارتباطات را در حساب کاربری وی با هدف ارتقای سرویس‌دهی به کاربران، نگهداری آمار و جلوگیری از کلاهبرداری و سوء‌استفاده‌های احتمالی از کاربران نگهداری می‌کند

۷. کاربران باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافق‌نامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی، به‌عنوان کاربر این توافق‌نامه را منعقد می‌کند، اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافق‌نامه را دارد و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

۸. پینستا خود را پایبند به حفظ حریم خصوصی کاربران می داند ، لذا جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی ، اطلاعات کاربر در سایت پینستا در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

۹. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود ، صرفا بر عهده وی است. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به پینستا اطلاع دهد.

۱۰. کاربر مطلع است که ارسال اطلاعات و فایل های شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشا مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد. بنابراین پینستا مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود پینستا تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده ناصحیح از اطلاعات کاربران می نماید. در هر صورت پینستا هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی به کاربران ندارد.


محرمانگی اطلاعات

۱. اتصال بیشتر اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی در پینستا از طریق API رسمی است و طبق قوانین خود شبکه‌های اجتماعی داده‌ها ذخیره خواهدشد. و در مواردی نیاز به وارد کردن اطلاعات اکانت شبکه‌های اجتماعی کاربر در پینستا است.

۲. اطلاعات اکانت بعضی از شبکه‌های اجتماعی در دیتابیس پینستا ذخیره می‌شود. پینستا به صورت کامل از آنها محافظت می‌کند و هیچگونه استفاده‌ای از آنها نخواهد کرد.


سایر موارد

۱. کلیه حقوق مادی و معنوی اسم پینستا، ایده‌های به‌کارگیری شده، محصول، سرویس، الگوریتم و محتوای منتشر شده تحت هر عنوان در وب سایت pinsta.ir و تحت هر زیر دامنه آن برای استارت آپ پینستا محفوظ بوده و استفاده و بهره‌برداری از آن تحت هر عنوان بدون مجوز کتبی از هیئت مدیره این استارت آپ غیرقانونی تلقی خواهد شد.

۲. پینستا این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در شرایطی قوانین و مقررات این صفحه را بدون اطلاع به کاربر تغییر دهد.

۳. با ثبت نام در پینستا، این اجازه را می‌دهید که بدون اطلاع قبلی نام، لوگو و آدرس سایت شما را در لیست مشتریان به نمایش دربیاید.

۴. حقوق مولف (Copyright): شما با استفاده از پینستا می‌پذیرید که قوانین و عرف بین‌المللی اینترنت و قوانین و عرف نافذ در هر مورد یا منطقه مشمول خدمات پینستا را رعایت می‌کنید و هیچ‌گونه اقدامی که به هر شکل موجب ایجاد مسئولیت حقوقی یا مالی خارج از حدود تعهدات شرکت برای پینستا گردد انجام نمی‌دهید.

۵. پینستا این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان به صلاح‌دید و تشخیص خود و بر اساس شکایات و گزارشات وارده از سوی سازمان‌ها و نهادهای نافذ اینترنت و نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به توقف ارائه خدمات به شما اقدام نماید. در صورت وقوع این امر وجوه پرداختی مسترد نخواهد شد.


حریم خصوصی

همه تلاش ما این است که اطلاعات کاربران پینستا، امن باقی بماند و از هر نوع سوءاستفاده‌ای از اطلاعات شخصی جلوگیری شود.
لطفا مطالب زیر را بخوانید تا درمورد سیاست‌های حفظ حریم خصوصی کاربران پینستا اطلاعات بیشتری کسب کنید.
با مشاهده و شروع استفاده از خدمات به هر نحوی، شما تأیید می کنید که شیوه‌ها و خط مشی‌های مندرج در این خط مشی رازداری را می‌پذیرید و بدین وسیله رضایت می‌دهید که اطلاعات شما را به روش‌های زیر جمع‌آوری ، استفاده و به اشتراک بگذاریم.


پینستا چه اطلاعاتی از سمت شما دریافت / پردازش می‌کند؟

ما انواع مختلفی از اطلاعات از جمله داده‌های شخصی ، اما محدود به (اطلاعات شخصی مشتری) را جمع‌آوری و یا پردازش می‌کنیم.

ما سایر داده‌ها را به نمایندگی از مشتریان خود (مانند محتوای تولید شده، درخواست شده یا منتشر شده از طریق بسترهای پشتیبانی شده) مطابق دستورالعمل‌هایی که مشتریان ما از طریق سرویس به ما می‌دهند (به عنوان مثال: پیام‌هایی که مشتریان ما از طریق سرویس (از طریق بسترهای پشتیبانی شده) جمع‌آوری می‌کنند ("محتوای مشتری")) را پردازش می‌کنیم و مشتریان ما نحوه جمع آوری و استفاده محتوا را کنترل می‌کنند.


داده‌هایی که از سمت ما دریافت می‌شوند شامل مواردی هستند که کاربر اجازه رویت آن‌ها را به ما داده است. مثلا محتوای تولید شده توسط کاربر، محتوایی که در داشبورد پینستا بارگذاری می‌کند و درخواست‌های انتشار.


بر این اساس ، ما فقط از محتوای مشتری برای ارائه خدمات به مشتریان خود مطابق دستورالعمل هایی که از طریق خدمات به ما می‌دهند، استفاده می‌کنیم.

پینستا اطلاعات حساس شخصی اکانت کاربران را از آن‌ها دریافت نمی‌کند.


اطلاعات شخصی مشتری

هنگامی که در داشبورد پینستا نام‌نویسی کرده و اقدام به استفاده از خدمات ما می‌کنید، نیاز به اطلاعاتی از سمت شما داریم که شامل موارد زیر هستند:

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل (پست الکترونیکی)
منطقه زمانی
نام شرکت
حوزه فعالیت
شماره تماس
آدرس شبکه‌های اجتماعی
محتوای منتشر شده در اکانت‌‌هایی که متصل می‌کنید
همچنین، احتمالا ما به اطلاعاتی از سمت شما (مثلا سطح رضایتتان از سرویس، پشتیبانی و خدمات) درمورد استفاده از داشبورد پینستا، نیاز پیدا کنیم.


کوکی‌ها

پینستا داده‌های خاصی را از رایانه و تلفن همراه شما به صورت خودکار جمع‌آوری و دریافت می‌کند. برای مثال کلیه فعالیت‌هایی که در سایت انجام می‌دهید، بسترهای پشتیبانی شده، نوع سخت‌افزار و نرم‌افزار مورد استفاده شما (به عنوان مثال سیستم عامل یا مرورگر) و سایر اطلاعاتی که از کوکی‌ها به دست می‌آید.


چه استفاده‌ای از این اطلاعات می‌کنیم؟

باتوجه به موارد ذیل ما به اطلاعات شخصی کاربرانمان نیاز داریم:

برای اینکه بتوانید وارد حساب کاربری پینستا شوید.
برای مدیریت سرویس و ارائه خدمات به کاربر.
برای بررسی صورت‌حساب‌ها، امنیت و احراز هویت
تجزیه و تحلیل سایت و سرویس پینستا و اطلاعات مربوط به بازدیدکنندگان و کاربران جهت بررسی مشخصات جمعیتی و رفتار کاربران به منظور بهبود خدمات
برقراری تماس با کاربر در راستای ارائه پشتیبانی و خدمات مشترکین، از حمله پاسخ به سوالات و نظرات شما
برای اطلاع‌رسانی درمورد خدمات، به‌روزرسانی‌ها، نظرسنجی‌ها، خبرنامه‌ها، پیشنهادات، مسابقات و رویدادهایی که تصور می‌کنیم برای کاربرانمان مهم است
برای رسیدگی به درخواست‌های کاربران
جهت بازاریابی و فروش سرویس و خدمات
برای درک بهتر نیازهای کاربران، تشخیص مشکلات، تجزیه و تحلیل روندها، بهبود ویژگی‌ها و قابلیت‌ استفاده از خدمات و درک بهتر مشتریان
برای حفظ امنیت سرویس

محتوای مشتری

هنگامی که کاربر، اقدام به اتصال شبکه‌های اجتماعی به داشبورد پینستا می‌کند، می‌تواند (مشروط بر پذیرش شرایط خدمات) بلافاصله فعالیت خود را آغاز کند.

سپس کاربر می‌تواند محتوا را با استفاده از داشبورد پینستا، در شبکه‌های اجتماعی تحت پشتیبانی ما، بارگذاری و درنهایت آنالیز کند. این داده‌ها درون داشبورد قابلیت مشاهده، ویرایش و بازنشر مجدد دارند.

دیتاهای تعامل کاربران (کامنت‌ها، پیام‌های دریافت شده) با اکانت‌های متصل شده به منظور تسهیل در پاسخگویی نیز در داشبورد کاربر پینستا وارد و قابل روئیت هستند.


نوع داده‌های پذیرفته شده:

محتوای تولید شده توسط کاربر مانند پیام‌های دایرکت، پست‌ها، نظرات، تصویر پروفایل، تصویر و ارتباطات مبادله‌شده در بسترهای تحت پشتیبانی
پیام‌های کاربران نهایی
URL پروفایل کاربران نهایی
شناسه‌های کاربران نهایی در پلتفرم‌های تحت پشتیبانی پینستا


از این داده‌ها چه استفاده‌ای می‌کنیم؟

پینستا از محتوای مشتری برای رسیدن به اهداف زیر استفاده می‌کند:

برای شناسایی کاربر نهایی نویسنده محتوا یا پیام نهایی
برای جمع‌آوری همه محتواهای ارسال شده توسط کاربر نهایی
برای جمع‌آوری همه مکالمات برقرار شده از سمت کاربر نهایی به منظور ارائه سابقه مکالمات گذشته

پینستا تابع قوانین شبکه‌های اجتماعی است و شما با فعالیت در پینستا باید قوانین شبکه‌های اجتماعی که به پنل خود اضافه می‌کنید را هم بپذیرید.


حذف پست

آیا مطمئن هستید میخواهید حذف کنید؟

خیر
بله
خانه
دنبال شده ها
پروفایل
فروشگاه من